+48 570 918 082 tytonsklep24@gmail.com

Tytoń papierosowy LM Mocny

Tytoń papierosowy LM Mocny jest idealnym produktem dla osób, które przepadają za silnymi aromatami i wyrazistym smakiem. Tytoń LM charakteryzuje się intensywnością wyczuwalną na języku, co uzyskano dzięki specjalnie wyselekcjonowanym odmianom tytoniu.

Od teraz palacze wyrobów LM mogą cieszyć się naturalnym, głębokim i harmonijnym smakiem własnoręcznie przygotowanych papierosów. Sięgnij po wybrane produkty zamknięte w opakowaniach o różnej pojemności. Zamówienie można złożyć przez formularz lub skontaktować się z nami telefonicznie +48 570 918 082.

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy LM Mocny

Jakie cechy ma tytoń papierosowy LM Mocny?

Unikalna mieszanka suszu pochodzącego z amerykańskich plantacji pozwala cieszyć się wyrazistym smakiem tytoniu, który jest charakterystyczny dla marki LM (Liggett & Myers Tobbacco Company). Docenią go wszyscy miłośnicy skręcania papierosów.

Dzięki swojej sypkiej strukturze tytoń świetnie nadaje się do skręcania papierosów zarówno w maszynkach elektrycznych, jak i ręcznych. Dzięki specjalnemu procesowi produkcji kompozycja szlachetnych gatunków tytoniu jest bardzo wydajna i nie kruszy się po ubiciu – efekt zawdzięczany jest specjalnej obróbce, przechowywaniu suszu w odpowiednich warunkach i oczyszczeniu surowca na początkowy etapie produkcji.

W jakich opakowaniach dostępny jest tytoń papierosowy LM Mocny?

Na tanityton24.pl zamówisz 1 kg tytoniu LM już za 75 zł! Wybierz jedną z opcji dostępnych na naszej stronie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz lub zadzwoń pod numer podany na górze serwisu.

Tani Tytoń 24 – produkty LM dostępne od zaraz

Tytoń LM Mocny to idealny wybór dla osób, które preferują samodzielne skręcanie papierosów. Producent zadbał o to, by mieszanki suszu miały tę samą jakość  i aromat, do których przyzwyczaił nas przez wiele lat.

Kupując sam tytoń, oszczędzasz! Nie czekaj dłużej i już teraz złóż zamówienie.

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław