UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

LM-tytoń-Mocny-7kg

LM tytoń Mocny 7kg

Tytoń papierosowy LM Mocny 7kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Jakość i niezawodny smak to cechy dobrego tytoniu, bez wątpienia tytoń papierosowy LM je posiada. Doskonale oddaje głębie i wyrazistość w swoich produktach, aby cieszyć podniebienia największych smakoszy papierosowych. LM to znana amerykańska marka, która należy do koncernu Altria, do której przynależy Phillip Morris International, jeden ze światowych liderów na rynku tytoniowym.

cena: 594,99zł

Jak powstaje?

Najwyższe normy, które należy dostosować podczas produkcji tytoniu, wyłącznie ze sprawdzonych produktów, pod okiem najlepszych specjalistów, tak powstaje tytoń LM. Idealnie wyselekcjonowane, oczyszczone z pyłu, patyków, poddane odpowiedniej obróbce. Doskonale wywarzone mieszanki suszu, następnie drobno krojone, zapakowane w odpowiednie paczki o różnej wielkości.

Dlaczego warto go kupić?

Przede wszystkim cena i znakomita jakość przeważa podczas zakupu odpowiedniego tytoniu do samodzielnego robienia papierosów. Tytoń LM posiada odpowiednią wilgotność oraz giętkość włókien, które zapobiegają kruszeniu się pyłu tytoniowego. Jednym słowem zwolennicy mocnego i wyrazistego smaku wybierają ten tytoń, aby dłużej cieszyć się jego doskonałym smakiem i wysublimowanym aromatem, w przystępnej cenie.

Od czego zależy jego cena?

Tylko i wyłącznie ilość kilogramów w danej paczce ma znaczący wpływ na cenę tytoniu LM. Doskonała jakość oraz aromatyczny zapach pozostaje bez zmian niezależnie od wielkości paczki. Dobrze dobrana kompozycja, wysokiej jakości suszu, zawarta jest w każdej paczce, powoduje niezapomniane doznania smakowe za niewielką cenę.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław