UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

LM-tytoń-Mocny-6kg

LM tytoń Mocny 6kg

Tytoń papierosowy LM Mocny 6kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Niezwykłe doznania smakowe, bogactwo starannie dobranych mieszanek tytoniu sprawia, że chętnie sięgamy po tytoń LM. Jego mocny i wyrazisty smak, dzięki dużej zawartości nikotyny, jest doceniany na całym świecie. Najwyższej jakości składniki, odpowiednio dobrane, przygotowane pod okiem najlepszych specjalistów, znakomicie oddają smak oryginalnych papierosów tej samej marki, za znacznie niższą cenę.

cena: 509,99zł

Właściwości i cechy

Bogactwo smaku, wyrazistość aromatu, które są mocno wyczuwalne podczas palenia, są nieodłącznymi cechami tytoniu LM. Nikotyna w nim zawarta jest w dosyć dużych ilościach, co powoduje mocne i efektowne doznania smakowe. Produkty w nim zawarte są wyłącznie najlepszej jakości, wyśmienicie dobrane, aby zachwycić każdego swoim doskonałym smakiem.

Zawartość opakowania

Najwyższa jakość produktów, jest gwarancją dobrego smaku. Staranność oraz odpowiednia ilość, doskonale wymieszanego suszu, znajduje się w paczkach z naszym tytoniem. Cena musi równać się jakości, nie ma miejsca na złą jakość produktów. Starannie dobrana mieszanka, doskonałej jakości idealnie nadaje się do ręcznego robienia papierosów w domu, przy użyciu odpowiednich akcesoriów.

Od czego zależy jego cena?

Cena uzależniona jest od ilości kilogramów w każdej paczce. W ofercie mamy dostępne paczki od 1 kg do 7 kg. Smak i jakość, która dostępna jest w każdym opakowaniu, pozostaje bezdyskusyjna. Zawarte składniki są najwyższej jakości, doskonale wyselekcjonowane i odpowiednio wyczyszczone, niezależnie od ceny.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław