UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

LM-tytoń-Mocny-5kg

LM tytoń Mocny 5kg

Tytoń papierosowy LM Mocny 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

LM to amerykańska marka popularnego tytoniu na całym świecie, cenionego za doskonały smak i wyrazisty aromat. Najlepsze gatunki tytoniu zawarte w odpowiednio dobranych i przetworzonych mieszankach suszu cieszą nas swoim bogatym smakiem. Ceniony za najwyższą jakość i nietuzinkowy smak, jest chętnie kupowanym tytoniem przez miłośników palenia na całym świecie. U nas cena równa się jakość i oryginalny smak.

cena: 424,99zł

Dlaczego warto go kupić?

Dla osób, które samodzielnie robią papierosy na własny użytek, polecany jest tytoń LM, ze względu na odpowiednią wilgotność, posiada doskonałą giętkość włókien oraz nie powoduje kruszenia się tytoniowego pyłu. Jest bardzo wydajny, gwarantuje szybkość i łatwość samodzielnego nabijania w gilzy. Teraz o wiele dłużej możesz cieszyć się doskonałym smakiem w przystępnej cenie.

Jak powstaje?

Produkowany przez najlepszych specjalistów, starannie dobrany i odpowiednio wymieszany, aby oddać całkowitą głębię smaku. Kompetentnie zebrany, dokładnie wyczyszczony susz, następnie poddany odpowiedniej obróbce, spełnia najwyższe wymagania dotyczące tytoniu. Wyłącznie najlepsze składniki, starannie dobrane i sprawdzone znajdują się w naszych paczkach.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Dodatkowe akcesoria należy dokupić, aby samodzielnie wykonywać papierosy w domowym zaciszu. Niestety na początku musimy trochę więcej zainwestować, chociażby w maszynkę ręczną lub elektryczną. Na rynku dostępnych jest wiele modeli i cen. Kolejnym ważnym elementem są gilzy, do których można nabijać gotowy tytoń.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław