+48 570 918 082 tytonsklep24@gmail.com

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

LM-tytoń-Mocny-4kg

LM tytoń Mocny 4kg

Tytoń papierosowy LM Mocny 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Zdumiewający smak oraz niepowtarzalny aromat to cechy tytoniu LM. Bogactwo smaku wynikające ze starannie dobranych mieszanek suszu powoduje, że zdobył uznanie na całym świecie i jest doceniany przez najbardziej wymagających miłośników palenia. Niesamowite doznania na długo pozostają w naszej pamięci, a jego idealna struktura sprawia, że jest on jeszcze bardziej wydajny. Duża zawartość nikotyny sprawia, że smak jest idealnie wyrazisty i mocny.

cena: 300zł

Tytoń papierosowy LM mocny 4 kg – właściwości i cechy

Przede wszystkim bogaty smak, niepowtarzalny aromat i niska cena, te 3 cechy idealnie opisują tytoń LM. Jego głębia smaku i wyrazistość wynikają z większej zawartości nikotyny, która zawarta jest w tym suszu. Doskonałej jakości mieszanki o idealnej strukturze doskonale nadają się do samodzielnego wykonywania papierosów.

Tytoń papierosowy LM mocny 4 kg – zawartość nikotyny

Klarowny oraz intensywny smak jest znakomicie wyczuwalny dzięki dużej ilości nikotyny, zawartej w tym tytoniu. Najlepszej jakości susz doskonale oddaje doskonale wywarzony oraz wysublimowany smak, który ucieszy podniebienie niejednego palacza. Nikotyna zawarta w tym tytoniu świetnie podkreśla najwyższe jego wartości smakowe.

Tytoń papierosowy LM mocny 4 kgod czego zależy jego cena?

Różnej wielkości opakowania regulują cenę naszego tytoniu. We wszystkich paczkach znajduje się idealna mieszanka, najwyższej jakości suszu, doskonale wyczyszczonego z wszelkich pyłów, patyków czy innych śmieci. Jakość i idealny smak jest gwarancją, która zawarta jest w każdej paczce naszego tytoniu.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław