UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

LM-tytoń-Mocny-4kg

LM tytoń Mocny 4kg

Tytoń papierosowy LM Mocny 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Zdumiewający smak oraz niepowtarzalny aromat to cechy tytoniu LM. Bogactwo smaku wynikające ze starannie dobranych mieszanek suszu powoduje, że zdobył uznanie na całym świecie i jest doceniany przez najbardziej wymagających miłośników palenia. Niesamowite doznania na długo pozostają w naszej pamięci, a jego idealna struktura sprawia, że jest on jeszcze bardziej wydajny. Duża zawartość nikotyny sprawia, że smak jest idealnie wyrazisty i mocny.

cena: 339,99zł

Właściwości i cechy

Przede wszystkim bogaty smak, niepowtarzalny aromat i niska cena, te 3 cechy idealnie opisują tytoń LM. Jego głębia smaku i wyrazistość wynikają z większej zawartości nikotyny, która zawarta jest w tym suszu. Doskonałej jakości mieszanki o idealnej strukturze doskonale nadają się do samodzielnego wykonywania papierosów.

Zawartość nikotyny

Klarowny oraz intensywny smak jest znakomicie wyczuwalny dzięki dużej ilości nikotyny, zawartej w tym tytoniu. Najlepszej jakości susz doskonale oddaje doskonale wywarzony oraz wysublimowany smak, który ucieszy podniebienie niejednego palacza. Nikotyna zawarta w tym tytoniu świetnie podkreśla najwyższe jego wartości smakowe.

Od czego zależy jego cena?

Różnej wielkości opakowania regulują cenę naszego tytoniu. We wszystkich paczkach znajduje się idealna mieszanka, najwyższej jakości suszu, doskonale wyczyszczonego z wszelkich pyłów, patyków czy innych śmieci. Jakość i idealny smak jest gwarancją, która zawarta jest w każdej paczce naszego tytoniu.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław