UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

LM-tytoń-Mocny-3kg

LM tytoń Mocny 3kg

Tytoń papierosowy LM Mocny 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Niepowtarzalny smak unikatowych mieszanek tytoniu sprawia, że chętnie po niego sięgamy. Miłośnicy palenia docenią go za jego wyrazistość i nietuzinkowość, a idealnie wywarzony smak, sprawia, że pomimo jego mocy, którą daje duża zawartość nikotyny, cieszy swoją delikatnością. Dzięki specjalnym procesom powstaje odpowiednia struktura tytoniu, która doskonale nadaje się do samodzielnego przygotowania papierosów w domu.

cena: 254,99zł

Zalety

Wysublimowany smak, idealnie dobranych mieszanek tytoniu, za niewielką cenę, doceni każdy miłośnik palenia. Drobno krojony susz, odpowiednio wyczyszczony z patyków i innych zanieczyszczeń, doskonale nadaje się do ręcznego nabijania papierosów, za pomocą ręcznej lub elektrycznej maszynki. Gotowy do użycia zaraz po otwarciu, bardzo wydajny o wyjątkowym aromacie.

Skład

Starannie dobrane, idealnie wyszukane mieszanki suszu tytoniowego, cienko krojonego, dobrze wyczyszczonego z wszelkiego rodzaju pyłków, kołków czy patyków. Tytoń jest szczelnie zamknięty w paczkach, które zatrzymują wszystkie właściwości oraz odpowiedni poziom wilgotności. Odpowiedni poziom wysuszenia sprawia, że jest on bardzo wydajny i gotowy do użycia już po otwarciu.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Zakup tytoniu do samodzielnego wykonywania papierosów, wymaga też odpowiednich akcesoriów. Niezbędne będzie kupno gilz papierosowych, w które nabija się gotowy tytoń w paczkach. Kolejnym potrzebnym produktem będzie maszynka ręczna lub elektryczna do nabijania tytoniu w gilzy. Wszystkie te przybory są niezbędną częścią procesu podczas robienia papierosów w domu.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław