UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

LM-tytoń-Mocny-2kg

LM tytoń Mocny 2kg

Tytoń papierosowy LM Mocny 2kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Tytoń o mocnym charakternym smaku, z dużą ilością nikotyny, stworzony z najlepszych mieszanek tytoni. Odpowiednio zebrane, starannie wyselekcjonowane, poddane odpowiedniej obróbce, tworzą niesamowitą kompozycję tytoni. Tylko najlepsze gatunki trafiają do naszych paczek, idealnie odzwierciedlające smak papierosów tej samej marki, w znacznie niższej cenie.

cena: 169,99zł

Właściwości i cechy

Cechuje go znakomita jakość i niepowtarzalny smak, tytoń o dużej zawartości nikotyny, gwarantuje doskonałe doznania smakowe. Idealna struktura, starannie dobranych tytoni, oferuje bogaty smak i wyrazisty aromat, podczas palenia. Koneserzy dobrego, mocnego, a zarazem delikatnego smaku mogą spokojnie delektować się tytoniem LM. Ma doskonałą strukturę, dzięki temu idealnie nadaje się do samodzielnego przygotowania papierosów.

Zawartość opakowania

Każde opakowanie zawiera określoną ilość kilogramów w każdej paczce, zależnie od Państwa preferencji zapakowane paczki liczą od 1 kg do 7 kg. Tytoń zawarty w każdej z nich to najwyższej jakości, doskonała kompozycja tytoniu, z odpowiednią zawartością nikotyny.  Tak starannie wyselekcjonowany tytoń o idealnej strukturze, doskonale nadaje się do samodzielnego nabijania papierosów w gilzy.

Dlaczego warto kupić?

Jeżeli nadal zastanawiają się Państwo, dlaczego tytoń LM jest wart swojej ceny, to chętnie podpowiemy. Smak jest głównym czynnikiem, który sprawia, że chętnie sięgamy po tytoń LM. Jego głębia i wyrazistość dają niezapomniane wrażenia, którymi możemy się delektować podczas palenia. Zawarte w nim najwyższej klasy mieszanki suszu sprawiają, że idealnie odzwierciedlają smak papierosów tej samej marki.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław