UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

LM-tytoń-Mocny-1kg

LM tytoń Mocny 1kg

Tytoń papierosowy LM Mocny 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

To starannie skomponowany gatunek tytoniu o najwyższej jakości, który sprawia, że jego smak jest niezwykle wyrazisty i mocny. Ci, którzy cenią bogactwo niezwykłych doznań smakowych, wybierają właśnie tytoń LM, który dostarcza mocne i wyraziste doznania smakowe. Potrafi zaspokoić pragnienia nawet najbardziej wymagających koneserów palenia papierosów.

cena: 84,99zł

Dlaczego warto go kupić?

To mieszanka unikatowych i najwyższej jakości gatunków suszu, która zdobyła uznanie wśród koneserów dobrego smaku. Jego niepowtarzalny smak i intensywny aromat długo pozostaje w naszej pamięci. Mocna wersja tytoniu LM zawiera duże ilości nikotyny, która nadaje wyrazisty i dogłębny smak wrażeń. Idealna giętkość włókien, nie przyczynia się do wykruszania się pyłu tytoniowego.

Jak powstaje?

Zebrane unikatowe i szlachetne gatunki suszu, tworzą niesamowitą  kompozycję tytoniu z wyrazistym i głębokim smakiem oraz mocnym aromatem. Odpowiednio wyselekcjonowane, pod okiem najlepszych fachowców, spełniające wszystkie normy najlepszej jakości tytoniu. Odpowiednio zapakowane i wyważone trafiają do klientów, by zadowolić ich podniebienia.

Od czego zależy jego cena?

Cena zależna jest od ilości kilogramów w paczce, natomiast jakość i smak pozostaje bez zmian, zawsze ten sam nieskazitelny i wyjątkowy. Odpowiednia kompozycja wysokiej klasy tytoniu, zawarta w każdej paczce daje doskonałe doznania smakowe za niewielką cenę.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław