UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń-lm-light 6kg

LM tytoń Light 6kg

Tytoń papierosowy LM Light 6kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Tytoń o niskiej mocy, zaliczany do słabych tytoni, o małej zawartości nikotyny. Odpowiada popularnej marce papierosów na całym świecie. Szlachetność produktów oraz staranność w doborze odpowiednich surowców charakteryzuje nasz tytoń. Poddany specjalnemu procesowi produkcji jest bardzo wydajny, przez co możemy cieszyć się dłużej jego wspaniałym smakiem, w przystępnej cenie.

.

cena: 509,99zł

Skład

Starannie zebrane liście tytoniu, głównie Virgini oraz liści Burley, odpowiednio dopasowane, idealnie wymieszane ze sobą tworzą niesamowitą mieszankę tytoniu, pełną smaku i aromatu. To połączenie sprawia, że otrzymujemy delikatny i lekki smak. A doskonała wilgotność oraz odpowiednia giętkość włókien sprawiają, że dobrze i szybko nabija się w gilzy.

Czy warto kupić?

Wszystko zależy od Twoich oczekiwań względem tytoniu. Jeżeli szukasz delikatności w smaku oraz intensywności aromatu, w przystępnej cenie, to trafiłeś idealnie. LM to amerykańska marka znana na całym świecie. Nasz tytoń doskonale oddaje smak papierosów tej samej marki, w znacznie niższej cenie. Jest wydajny, co dłużej pozwala się cieszyć jego niepowtarzalnym smakiem.

Od czego zależy jego cena?

Nasze opakowania zawierają określoną ilość kilogramów tytoniu, które regulują cenę za daną paczkę. W naszej ofercie mamy opakowania od 1 kg do 7 kg, które różnią się od siebie wyłącznie ilością, nie jakością. W każdej paczce jest najwyższa jakość produktów, o niepowtarzalnym smaku, dokładnie oczyszczony z wszelkich zanieczyszczeń.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław