+48 570 918 082 tytonsklep24@gmail.com

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń-lm-light 6kg

LM tytoń Light 6kg

Tytoń papierosowy LM Light 6kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Tytoń o niskiej mocy, zaliczany do słabych tytoni, o małej zawartości nikotyny. Odpowiada popularnej marce papierosów na całym świecie. Szlachetność produktów oraz staranność w doborze odpowiednich surowców charakteryzuje nasz tytoń. Poddany specjalnemu procesowi produkcji jest bardzo wydajny, przez co możemy cieszyć się dłużej jego wspaniałym smakiem, w przystępnej cenie.

.

cena: 450zł

Tytoń papierosowy LM light 6 kg – skład

Starannie zebrane liście tytoniu, głównie Virgini oraz liści Burley, odpowiednio dopasowane, idealnie wymieszane ze sobą tworzą niesamowitą mieszankę tytoniu, pełną smaku i aromatu. To połączenie sprawia, że otrzymujemy delikatny i lekki smak. A doskonała wilgotność oraz odpowiednia giętkość włókien sprawiają, że dobrze i szybko nabija się w gilzy.

Tytoń papierosowy LM light 6 kg – czy warto kupić?

Wszystko zależy od Twoich oczekiwań względem tytoniu. Jeżeli szukasz delikatności w smaku oraz intensywności aromatu, w przystępnej cenie, to trafiłeś idealnie. LM to amerykańska marka znana na całym świecie. Nasz tytoń doskonale oddaje smak papierosów tej samej marki, w znacznie niższej cenie. Jest wydajny, co dłużej pozwala się cieszyć jego niepowtarzalnym smakiem.

Tytoń papierosowy LM light 6 kgod czego zależy jego cena?

Nasze opakowania zawierają określoną ilość kilogramów tytoniu, które regulują cenę za daną paczkę. W naszej ofercie mamy opakowania od 1 kg do 7 kg, które różnią się od siebie wyłącznie ilością, nie jakością. W każdej paczce jest najwyższa jakość produktów, o niepowtarzalnym smaku, dokładnie oczyszczony z wszelkich zanieczyszczeń.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław