+48 570 918 082 tytonsklep24@gmail.com

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń-lm-light 5kg

LM tytoń Light 5kg

Tytoń papierosowy LM Light 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Wyszukany smak, niesamowity styl i niezwykła kompetencja harmonijnego połączenia, sprawia, że nasz tytoń jest jedyny w swoim rodzaju. Jego wyrazisty i głęboki smak jest dobrze wyczuwalny w każdym zaciągnięciu się papierosem. Nasz tytoń LM w pełni odzwierciedla oryginalny smak papierosów tej samej marki, jednej z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych na świecie.

cena: 375zł

Tytoń papierosowy LM light 5 kg – właściwości i cechy

Idealnie dobrany smak, harmonijnego połączenia liści tytoniu, o niskiej zawartości nikotyny. Wszystko to dostępne jest w naszym tytoniu LM w niskiej cenie, najwyższa jakość, gwarancja dobrego smaku. Znakomicie oddaje smak papierosów tej samej marki. Pasjonaci delikatnego smaku chętnie sięgają po ten tytoń.

Tytoń papierosowy Camel light 5 kg – dlaczego warto go kupić?

Sympatycy wyszukanego smaku, szukający delikatnych doznań chętnie sięgają po nasz tytoń. Niesamowite doznania, daje nam subtelnie dobrana kompozycja najlepszej jakości mieszanek suszu, o dosyć wyrazistym i finezyjnym smaku. Cena idzie u nas w parze z jakością oraz oryginalnym smakiem.

Tytoń papierosowy LM light 5 kg – o czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Odpowiednia struktura tytoniu LM, o idealnej niskiej wilgotności i długich nitkach doskonale nadaje się do kręcenia papierosów. Jednakże warto zaopatrzyć się w maszynkę, która pomoże nam precyzyjnie nabić tytoń w gilzy. Na rynku dostępne są także efektowne pudełka, opakowania do przechowywania naszych ręcznie robionych papierosów.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław