UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń-lm-light 5kg

LM tytoń Light 5kg

Tytoń papierosowy LM Light 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Wyszukany smak, niesamowity styl i niezwykła kompetencja harmonijnego połączenia, sprawia, że nasz tytoń jest jedyny w swoim rodzaju. Jego wyrazisty i głęboki smak jest dobrze wyczuwalny w każdym zaciągnięciu się papierosem. Nasz tytoń LM w pełni odzwierciedla oryginalny smak papierosów tej samej marki, jednej z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych na świecie.

cena: 424,99zł

Właściwości i cechy

Idealnie dobrany smak, harmonijnego połączenia liści tytoniu, o niskiej zawartości nikotyny. Wszystko to dostępne jest w naszym tytoniu LM w niskiej cenie, najwyższa jakość, gwarancja dobrego smaku. Znakomicie oddaje smak papierosów tej samej marki. Pasjonaci delikatnego smaku chętnie sięgają po ten tytoń.

Dlaczego warto go kupić?

Sympatycy wyszukanego smaku, szukający delikatnych doznań chętnie sięgają po nasz tytoń. Niesamowite doznania, daje nam subtelnie dobrana kompozycja najlepszej jakości mieszanek suszu, o dosyć wyrazistym i finezyjnym smaku. Cena idzie u nas w parze z jakością oraz oryginalnym smakiem.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Odpowiednia struktura tytoniu LM, o idealnej niskiej wilgotności i długich nitkach doskonale nadaje się do kręcenia papierosów. Jednakże warto zaopatrzyć się w maszynkę, która pomoże nam precyzyjnie nabić tytoń w gilzy. Na rynku dostępne są także efektowne pudełka, opakowania do przechowywania naszych ręcznie robionych papierosów.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław