UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń-lm-light 4kg

LM tytoń Light 4kg

Tytoń papierosowy LM Light 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Niezwykły oryginalny smak, najlepiej dobranych mieszanek, o niepowtarzalnym aromacie, zapakowany w tytoniu LM, połączona z delikatnością i lekkością. Niezwykła kompozycja stworzona dla miłośników dobrego smaku, o doskonałej niskiej wilgotności, posiadający złocistą, długą nitkę o idealnej strukturze doskonale nadającej się do samodzielnego przygotowania papierosa.

cena: 339,99zł

Od czego zależy jego cena?

Cena naszego tytoniu uzależniona jest wyłącznie od ilości kilogramów zawartych w danej paczce. Jego lekki i delikatny smak, wyrazisty, nie za mocny aromat zawarty jest w każdym opakowaniu z tytoniem LM light. U nas gwarancją ceny jest najwyższa jakość produktów, zawarta w każdej paczce.

Zawartość nikotyny

Tytoń Lm zawiera niską ilość nikotyny, zaliczany jest do słabych tytoni o niskiej mocy, która daje delikatny i bardzo lekki smak. Odpowiednia ilość nikotyny sprawia, że czuć tę wyrazistość i delikatność podczas palenia. Idealnie dobrane mieszanki dają niezapomniane wrażenia smakowe.

Jak powstaje?

Najlepsze odmiany liści tytoniu, odpowiednio wyselekcjonowane, oczyszczone, poddane wymaganym procesom produkcji, pod okiem doświadczonych osób. Następnie zapakowany w paczki o odpowiedniej wadze i szczelnie zamknięte, tak aby zatrzymać wszystkie swoje właściwości zawarte w naszym tytoniu. Tak starannie zapakowane trafiają w ręce smakoszy dobrego smaku. 

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław