UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń-lm-light 3kg

LM tytoń Light 3kg

Tytoń papierosowy LM Light 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Lekka i delikatna mieszanka tytoni sprawia, że jego smak jest niezwykle subtelny i aksamitny. Niesamowite połączenie najlepszego jasnego i aromatycznego suszu, starannie wymieszanych ze sobą liści tytoniu sprawia, że możemy poczuć lekkość i delikatność smaku podczas każdego zaciągnięcia. Jego wilgotność jest niska, co sprawia, że jest bardzo wydajny i idealny do samodzielnego skręcania papierosów.

cena: 254,99zł

Co to jest?

Doskonałej jakości mieszanka tytoniu, poddana odpowiednim procesom produkcji, cieszy nasze kubki smakowe niezawodnym, oryginalnym smakiem. Niespotykany, wyrazisty, ale zarazem lekki smak łączy w sobie ten tytoń. Stworzony z najlepszych składników, odpowiednio połączonych daje niezapomniane doznania.

Skład

Najwyższej klasy surowce poddane odpowiedniej obróbce, połączone w jedną całość tworzą niesamowitą mieszankę tytoni, o harmonijnym, lekkim i delikatnym smaku. Niska wilgotność powoduje, że nasz tytoń jest bardziej wydajny. Piękne długie, złote nitki z najlepszych odmian o niskiej zawartości tytoniu.

Dlaczego warto kupić?

Na rynku dostępnych jest wiele gatunków tytoni o różnorodnej zawartości nikotyny, o zróżnicowanym smaku, każdy z nas ma wybór i wybiera, to co mu odpowiada najlepiej. Tytoń LM light jest delikatny i lekki o niskiej zawartości tytoniu. Idealny dla smakoszy wysublimowanego smaku i nie za mocnego aromatu. Niska cena również jest argumentem, który przemawia za jego kupnem.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław