UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń-lm-light 2kg

LM tytoń Light 2kg

Tytoń papierosowy LM Light 2kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Marka tytoniu LM jest jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawanych na całym świecie. To lekki tytoń o delikatnym i wywarzonym smaku oraz łagodnym aromacie. Jest mieszanką wyłącznie ze szlachetnych gatunków tytoni, doceniana za wysublimowany i nietuzinkowy smak. Wersja light zawiera niewielką ilość nikotyny, dzięki czemu wyczuwalny smak jest lekki i przyjemny podczas palenia.

cena: 169,99zł

Skład

Najlepsze mieszanki, starannie zbieranych, odpowiednio wyselekcjonowanych tytoni, sprawiają, że jest on lekki i delikatny. Niska wilgotność daje odpowiednią giętkość włókien, idealną strukturę suszu. Dokładnie oczyszczony z wszelkich zanieczyszczeń dobrze daje się nabić w gilzy podczas samodzielnego robienia papierosów.

Czy warto kupić?

Ceniona marka na całym świecie, dająca niepowtarzalny smak papierosa. Nasz tytoń jest odpowiednikiem oryginalnych papierosów tej samej marki, za niższą cenę. Jego niska zawartość nikotyny zapewnia delikatność i lekkość smaku podczas palenia.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Podczas domowej produkcji papierosów przydatne będą akcesoria, które ułatwią nam pracę. Przede wszystkim maszynka elektryczna lub ręczna do robienia papierosów, gilzy do nabijania tytoniu, oraz przydatne mogą okazać się popielniczka do auta bądź ogrodu, oraz ozdobne pudełko na gotowe papierosy, które estetycznie będzie wyglądało.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław