UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń-lm-light 1kg

LM tytoń Light 1kg

Tytoń papierosowy LM Light 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Charakteryzuje się lekkim smakiem i aromatem, o niskiej zawartości nikotyny. Poddany niezwykłemu procesowi produkcji, tytoń LM łączony jest ze specjalnie wyselekcjonowanych mieszanek suszu, który nadaje mu łagodny i delikatny smak. Od 1876 roku, tytoń LM cieszy nieprawdopodobnym smakiem oraz wysublimowanym aromatem, dzięki połączeniu najwyższej jakości odmian tytoniu.

cena: 84,99zł

Skład

Wyłącznie unikatowe i szlachetne gatunki tytoniu mogą znaleźć się w naszych paczkach. Odpowiednia niska wilgotność zapewnia idealną giętkość włókien, posiada dłuższą złocistą nitkę oraz nie powoduje wykruszania się tytoniowego pyłu. Tytoń LM jest starannie oczyszczony z wszelkich patyków i innych śmieci. Tylko tak odpowiednio przygotowany susz zapakowany jest w odpowiednie paczki.

Zawartość nikotyny

Niska zawartość nikotyny pozwala delektować się lekkim i subtelnym smakiem wypalonego papierosa. Unikatowe gatunki, starannie dobranych mieszanek, odpowiednio ze sobą skomponowanych wydobywają jego wyrazistość, a zarazem lekkość smaku. Miłośnicy prostego, łagodnego smaku chętnie będą rozkoszować się tym tytoniem.

Od czego zależy jego cena?

Nasz tytoń pakowany jest w różnej wielkości opakowania od 1 kg do 7 kg tytoniu LM i to reguluje naszą cenę w sklepie. Jakość, najwyższej klasy surowce oraz niepowtarzalny smak pozostają niezależne od ceny w każdej naszej paczuszce. Doskonała kompozycja wysokiej klasy mieszanek warta jest ceną, która musimy za nią zapłacić.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław