UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Korsarz Średni 6kg

Korsarz tytoń Średni 6kg

Tytoń papierosowy Korsarz Średni 6kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Staranna kompozycja uzyskana z najlepszych gatunków tytoniu, specjalnie wyselekcjonowanych, odpowiednio dobranych i poddanych specjalnym procesom obróbki. Doskonałej jakości liście tytoniu pochodzą z najlepszych plantacji głównie ze Stanów Zjednoczonych. Jego doskonały, oryginalny smak idealnie odzwierciedla papierosy tej samej marki, jednej z najczęściej kupowanych. Idealna struktura i wilgotność sprawiają, że łatwo nabija się w gilzy i jest bardzo wydajny w stosunkowo niskiej cenie.

cena: 509,99zł

Właściwości i cechy

Idealny doskonale połączony i odpowiednio wywarzony smak z wyraźną dawką nikotyny z nieco lżejszymi doznaniami smakowymi. Atrakcyjna cena za oryginalny smak najlepszych odmian tytoniu daje 100% satysfakcji i zadowolenia. Poddany odpowiednim procesom obróbki niesamowicie wydajny tytoń, z doskonałą strukturą i wilgotnością.

Zawartość nikotyny

Zawarta w nim odpowiednio wywarzona, średnia ilość nikotyny uwydatnia wyrazisty, doskonale wysublimowany smak. W połączeniu z nieco delikatniejszymi właściwościami oraz subtelnym wciąż doskonale wyczuwalnym aromacie tworzą harmonijną całość.

Od czego zależy jego cena?

Cena zależy od ilości kilogramów zawartych w danej paczce z naszym tytoniem, im więcej kilogramów tym wyższa cena. Doskonała jakość, najlepszych odmian tytoniu zawarta jest w każdym opakowaniu, niezależnie od ceny. Dostępne są zarówno jedno, jak i 7 kilogramowe paczki z tytoniem Korsarz.

Inne produkty z tej kategorii

Korsarz tytoń Mocny

cena: 84,99zł

Korsarz tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław