UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Korsarz Średni 5kg

Korsarz tytoń Średni 5kg

Tytoń papierosowy Korsarz Średni 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Idealnie skomponowana mieszanka najlepszych odmian tytoniu o średniej doskonale wywarzonej ilości nikotyny, odpowiadającej papierosom tej samej marce. Unikatowe gatunki suszu charakteryzują się swoistą szlachetnością i doskonale wywarzonym smakiem. Poddane odpowiednim procesom obróbki, starannie oczyszczone i odgrzybione cieszą swoim głębokim smakiem i wyrazistym aromatem. Doskonała giętkość włókien sprawia, że łatwo nabija się w papierowe gilzy. Zamknięty w szczelnych paczkach zachowuje najlepsze właściwości oraz świeżość na długi czas.

cena: 424,99zł

Zawartość nikotyny

Odpowiednia ilość nikotyny zawarta w tym tytoniu sprawia, że smak jest dosyć intensywny, ale odpowiednio wywarzony i przyjemny. Zaliczany do średniej grupy tytoniu o zrównoważonym i subtelnym aromacie. Najlepsze liście suszu tworzą harmonię doskonałych doznań.

Zalety

Miłośnicy palenia chętnie wybierają ten tytoń z wiadomych powodów, jakimi są przede wszystkim niska cena oraz oryginalny smak. Doskonale skomponowana mieszanka zawiera wyłącznie najlepszej jakości składniki, które w doskonałym połączeniu kuszą swoim niepowtarzalnym świetnie wywarzonym smakiem z subtelnym aromatem.

 o czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Zakup odpowiedniego tytoniu do samodzielnego robienia papierosów w domowym zaciszu wymaga dodatkowych akcesoriów, aby ułatwić sobie pracę. Potrzebne będą jeszcze papierowe gilzy, w które nabijemy nasz tytoń za pomocą maszynki ręcznej lub elektrycznej według uznania. Dodatkowo możemy dokupić różnego rodzaju popielniczki oraz gotowe opakowania na papierosy.

Inne produkty z tej kategorii

Korsarz tytoń Mocny

cena: 84,99zł

Korsarz tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław