UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Korsarz Średni 4kg

Korsarz tytoń Średni 4kg

Tytoń papierosowy Korsarz Średni 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonale dobrane mieszanki najlepszych odmian tytoniu, starannie wyselekcjonowane i oczyszczone, które w połączeniu ze sobą tworzą harmonijną całość średnio-mocnego smaku. Dzięki drobno krojonym liściom  idealnie nadaje się do samodzielnego nabijania papierosów oraz jest bardzo wydajny. Charakteryzuje się niepowtarzalnym aromatem i smakiem, jest jednym z najchętniej wybieranych tytoni. W atrakcyjnej cenie kusi swoimi walorami zachowując najlepsze właściwości i świeżość na długi czas.

cena: 339,99zł

Zalety

Doskonały smak idealnie dobranych mieszanek suszu harmonijnie połączonym z doskonałym aromatem. Pierwszej klasy mieszanki, które uprawiane są na najlepszych światowych plantacjach, pod okiem specjalistów. Świetnie przygotowany do samodzielnego robienia papierosów, bardzo wydajny w konkurencyjnej cenie.

Zawartość nikotyny

Starannie dobrane produkty o najlepszych właściwościach z umiarkowanym dodatkiem nikotyny, tworzą niepowtarzalną mieszankę o doskonałym i wywarzonym smaku. Przyjemny, wysublimowany aromat świetnie wyczuwalny podczas palenia. Zaliczany do grupy tytoniu o dosyć zrównoważonym smaku z niedużą ilością nikotyny.

Od czego zależy jego cena

Cena zależy od ilości kilogramów, które znajdują się w danej paczce, dostępne w opakowaniach od 1 do 7 kilogramów. Najlepszy tytoń pochodzący z doskonałych upraw zawarty jest w każdej paczce niezależnie od ceny.

Inne produkty z tej kategorii

Korsarz tytoń Mocny

cena: 84,99zł

Korsarz tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław