UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Korsarz Średni 1kg

Korsarz tytoń Średni 1kg

Tytoń papierosowy Korsarz Średni 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Niepowtarzalny smak, który wywodzi się z najlepszych gatunków liści ze Stanów Zjednoczonych, doskonale połączony z wyrazistym aromatem. Już od pierwszego pociągnięcia daje poczuć głębie smaku, a jego średnia moc jest doceniana przez ogromną rzeszę miłośników palenia. Drobno krojone liście łatwo nadają się do samodzielnego nabijania papierosów w tutki, jednocześnie oddając swój oryginalny średni smak. Odpowiednia ilość nikotyny powoduje, że wszystkie właściwości są odpowiednio wywarzone i doskonale dobrane. 

cena: 84,99zł

Tytoń papierosowy Korsarz średni 1 kg  – właściwości i cechy

Bogaty smak i ekspresyjny aromat kryje w sobie doskonała kompozycja najlepszej jakości tytoniu. Podczas palenia czuć ten oryginalny smak ze starannie zebranych i dokładnie wyselekcjonowanych liści tytoniu, które są doskonałym odpowiednikiem papierosów tej samej marki.

Zawartość nikotyny

Subtelny smak z wyraźnym aromatem w połączeniu ze średnią ilością nikotyny daje doskonale wywarzone odczucia podczas palenia. Odpowiedni dla smakoszy, którzy cenią dobry styl idealnego smaku, z odpowiednią dawką nikotyny.

Zawartość opakowania

Starannie przygotowane mieszanki tytoniu, poddane specjalnym procesom podczas produkcji cieszą swoim niepowtarzalnym i subiektywnym smakiem i aromatem. Doskonałej jakości produkty, pochodzące z najlepszych światowych upraw świetnie przygotowane do samodzielnego nabijania w papierowe gilzy.

Inne produkty z tej kategorii

Korsarz tytoń Mocny

cena: 84,99zł

Korsarz tytoń Light

cena: 84,99zł

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław