UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Korsarz Mocny 4kg

Korsarz tytoń Mocny 4kg

Tytoń papierosowy Korsarz Mocny 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Duża dawka nikotyny wpływa na mocny i dobrze wyczuwalny smak oraz odpowiednio wywarzony aromat. Zaliczany do grupy mocnych tytoni o niepowtarzalnych i oryginalnych właściwościach. Doskonale odzwierciedla papierosy tej samej marki, która jest ceniona na świecie za swoje ogromne walory. Wyprodukowany z najlepszych gatunków liści, które pochodzą głównie ze Stanów Zjednoczonych, drobno krojone łatwo nabijają się w papierowe gilzy, nie dziurawiąc ich.

cena: 339,99zł

Właściwości i cechy

Unikalna mieszanka głównie amerykańskich tytoni o charakterystycznie mocnym smaku i wyrazistym aromacie, połączona w spójną całość. Poddany odpowiednim procesom obróbki idealnie nadaje się do samodzielnego nabijania w gilzy. Bardzo wydajny z odpowiednią strukturą i wilgotnością. Gotowy do użycia zaraz po otwarciu.

Zawartość nikotyny

Mocny tytoń z dużą dawką nikotyny w liściach suszu co daje nam bardzo wyrazisty i mocny smak. Doskonałe połączenie odpowiednio wyselekcjonowanych tytoni w zestawieniu z pokaźną dawką nikotyny tworzą harmonijną całość dosyć ekspresyjnego i mocnego smaku.

Dla kogo?

Sympatycy papierosów mają swoje upodobania i smak, które najczęściej wybierają. Doskonały tytoń charakteryzuje się wyjątkowo wyrazistym smakiem i świetnie wyczuwalnym aromatem podczas palenia. Lubisz mocne i konkretne doznania, ten tytoń będzie doskonałym wyborem. Idealny do samodzielnego nabijania papierosów w papierowe gilzy.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław