UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Korsarz Mocny 1kg

Korsarz tytoń Mocny 1kg

Tytoń papierosowy Korsarz Mocny 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Zaliczany do grupy mocnych tytoni o wyrazistym i  niepowtarzalnym smaku, z dużą dawką nikotyny. Wyprodukowany z najlepszych gatunków liści, które pochodzą głównie ze Stanów Zjednoczonych, daje poczuć swoją głębię smaku już od pierwszego wdechu, jego mocny i wyrazisty smak doceniło już wielu miłośników palenia. Drobno krojone liście idealnie nadają się do samodzielnego nabijania tytoniu w papierowe gilzy, jednocześnie oddając swój oryginalny mocny smak podczas palenia.

cena: 84,99zł

Jaki jest ?

Doskonała, unikatowa mieszanka skomponowana z najlepszych gatunków tytoniu, głównie pochodzących ze Stanów Zjednoczonych. Świetnie oddaje bogactwo smaku i aromatu, charakteryzując się najwyższą jakością, odzwierciedlając oryginalny smak papierosów tej samej marki. Gotowy do użycia zaraz po otwarciu.

Zawartość nikotyny

Dosyć spora dawka nikotyny zawarta w liściach suszu sprawia, że smak jest mocny oraz doskonale wyrazisty. Świetnie dobrane i połączone mieszanki tworzą spójną całość z dużą dawką nikotyny, która daje ten idealnie wywarzony i intensywny smak.

Od czego zależy jego cena?

Ilość kilogramów zawarte w danym opakowaniu reguluje cenę, dostępne są paczki od jednego do siedmiu kilogramów, czyli im więcej kilo tym cena będzie wyższa. Najwyższa jakość oraz nietuzinkowy smak zawarty jest w każdym opakowaniu, niezależnie od ceny.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław