Tytoń papierosowy Korsarz Light

Wyjątkowy smak i aromat tytoniu Korsarz wynika z wyselekcjonowanych gatunków roślin pochodzących z ekologicznych upraw. Aby osiągnąć idealny smak i aromat, tytoń papierosowy Korsarz Light oczyszczono, a w czasie produkcji nie korzystano z żadnych ulepszaczy.

Jeśli zechcesz skorzystać z naszej oferty, kliknij przycisk „Zamów”, a następnie wypełnij formularz zamówienia lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem podanym na górze strony.

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Korsarz Light

Co wyróżnia tytoń papierosowy Korsarz Light?

Charakterystyczny dla tytoniu Korsarz Light jest oczywiście jego delikatny i subtelny smak oraz zapach. Taki efekt otrzymywany jest za sprawą dobrania odpowiednich surowców, ale i stworzenia optymalnych warunków termicznych. Tytoń papierosowy Korsarz Light ma jaśniejszą pomarańczowo-żółtą barwę, co jest typowe dla mieszanek lekkich.

W celu utrzymania zapachu i smaku produkt zamknięto w szczelnych opakowaniach. Tytoń Korsarz nie ustępuje innym znanym markom pod względem wilgotności, co czyni go doskonałym do skręcania papierosów.

Jak jest cena tytoniu Korsarz Light?

Koszt opakowania zależy od wagi, na jaką się zdecydujesz:

  • 1 kg tytoniu Korsarz Light – 75 zł;
  • 2 kg tytoniu Korsarz Light – 150 zł;
  • 3 kg tytoniu Korsarz Light – 225 zł;
  • 4 kg tytoniu Korsarz Light – 300 zł;
  • 5 kg tytoniu Korsarz Light – 375 zł;
  • 6 kg tytoniu Korsarz Light – 450 zł;
  • 7 kg tytoniu Korsarz Light – 525 zł.

Jak zamówić tytoń papierosowy Korsarz Light online?

Aby złożyć zamówienie, wybierz wagę i kliknij „Zamów”. Następnie wypełnij krótki formularz online. Po otrzymaniu go od Ciebie przystąpimy do realizacji. Gwarantujemy szybką przesyłkę. Tytoń możesz także zamówić, dzwoniąc pod numer podany na górze strony.

Delektuj się niepowtarzalnym smakiem i aromatem tytoniu. Zostań miłośnikiem własnoręcznie skręcanych papierosów.

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław