UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Korsarz Light 6kg

Korsarz tytoń Light 6kg

Tytoń papierosowy Korsarz Light 6kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

W składzie znajdziemy najwyższej klasy, odpowiednio dobrane mieszanki najlepszych odmian tytoniu o delikatnym i subtelnym smaku. Niska zawartość nikotyny sprawia, że możemy wyraźnie poczuć aksamitność doznań podczas palenia. Subtelny aromat unosi się w powietrzu, kusząc swoimi doskonałymi walorami. Jest świetnym odpowiednikiem papierosów tej samej marki, który odzwierciedla jego nietuzinkowy smak i muska podniebienie swoją delikatnością.

cena: 424,99zł

 skład

Unikalne gatunki tytoniu pochodzące z najlepszych upraw zawarte są w naszych opakowaniach. Idealnie niska wilgotność zapewnia doskonałą giętkość włókien i nie powoduje wykruszania się tytoniowego pyłu. Odpowiednio przygotowany do samodzielnego nabijania papierosów w gilzy.

 zawartość nikotyny

Subtelny smak z delikatnym aromatem połączony z minimalną dawką nikotyny tworzy niesamowitą mieszankę zaliczaną do grupy słabych tytoni. Jego lekki i subtelny aromat wyczuwalny jest podczas palenia. Doskonały wybór dla miłośników ceniących lekki i odpowiednio wysublimowany smaczek.

Czy warto kupić?

Każda osoba ma inne upodobania smakowe jedni wolą mocniejsze, a drudzy delikatniejsze doznania. Jeżeli natomiast lubisz tę delikatność odpowiednio połączoną z wywarzonym smakiem i lekkim aromatem, to będzie dla Ciebie doskonały wybór. Dzięki odpowiedniej strukturze i wilgotności jest bardzo wydajny i łatwy w nabijaniu w papierowe gilzy.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław