UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Korsarz Light 5kg

Korsarz tytoń Light 5kg

Tytoń papierosowy Korsarz Light 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Ceniony przez miłośników palenia za swój oryginalny i delikatny smak połączony z lekkim i subtelnym aromatem. Zaliczany do grupy słabych tytoni z racji niskiej zawartości nikotyny w liściach tytoniu. Poddany specjalnym procesom obróbki w pełni oddaje swoje właściwości i wyrazisty smak o lekkim zabarwieniu nikotyny. Jest idealnym odpowiednikiem papierosów tej samej marki, znanej i cenionej na świecie. Gotowy do użycia zaraz po otwarciu opakowania, przeznaczony do samodzielnego skręcania papierosów.

cena: 84,99zł

Właściwości i cechy

Charakterystyczny dla niego jest drobno krojony susz z najlepszych odmian liści tytoniu, pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych upraw. Posiada odpowiednia wilgotność i  powoduje, że pył tytoniowy nie wykrusza się oraz jest bardziej wydajny. Niska ilość nikotyny sprawia, że czuć tę subtelność i lekkość smaku.

 zalety

Niska cena, jaką zapłacimy za tą doskonałą kompozycję, jest wielką zaletą, skomponowana z najlepszych odmian liści tytoniu, odpowiednio wyselekcjonowana i poddana odpowiednim procesom obróbki cieszy nas swoim oryginalnym smakiem. Doskonały odpowiednik papierosów tej samej marki.

Od czego zależy jego cena?

Wyznacznikiem ceny są kilogramy, które są zawarte w danej paczce z tytoniem, dostępne od 1 kilograma do 7 kilogramów. Doskonały smak i aromat znajduje się we wnętrzu każdej paczki, niezależnie od ceny. Przygotowany do samodzielnego robienia papierosów.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław