UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Korsarz Light 1kg

Korsarz tytoń Light 1kg

Tytoń papierosowy Korsarz Light 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Doskonała mieszanka tytoni dla osób ceniących sobie lekkość i wyrazistość wypalanego papierosa. Należy do grupy tytoni słabych, o niskiej zawartości nikotyny. W procesie produkcji jego idealnie wywarzone i cienko przycięte liście doskonale oddają nietuzinkowy smak i niesamowity aromat. Koneserzy ceniący delikatny i łagodny smak, z przyjemnością sięgają po tytoń Korsarz, oddając się niezapomnianym doznaniom podczas wypalanego papierosa. Bardzo wydajny, gotowy do użycia zaraz po otwarciu.

cena: 84,99zł

Jaki jest?

Najlepszej jakości mieszanki odmian tytoniu, starannie wyselekcjonowane, pochodzące z najlepszych upraw na całym świecie. Dokładnie skomponowane, poddane specjalnym procesom podczas produkcji, tworzą spójną całość oryginalnego smaku i lekkiego aromatu.

Skład

Zdecydowanie unikatowe i najlepsze jakościowo mieszanki są zawarte w naszych opakowaniach z tytoniem. Idealna niska wilgotność zapewnia odpowiednią giętkość włókien, co sprawia, że jest on bardzo wydajny i się nie kruszy. Starannie oczyszczony, nie zawiera zbędnych dodatków.

Czy warto kupić?

Ceniony za swój oryginalny smak i lekki aromat, w swoim składzie zawiera niską ilość nikotyny. Odzwierciedla oryginalny smak papierosów tej samej marki docenianej na całym świecie. Świetnie przygotowany, by cieszyć swoim subtelnym smakiem i wysublimowanym aromatem.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław