Tytoń papierosowy Camel Średni

Tytoń papierosowy Camel od lat bije popularność wśród miłośników własnoręcznego skręcania papierosów. Z uwagi na niepowtarzalny smak, aromat oraz sposób przygotowania tytoniu uznaje się go za jeden z najlepszych pod kątem intensywności i jakości.

Tytoń papierosowy Camel Średni możesz zamówić już dziś na tanityton24.pl. Aby to zrobić, wystarczy wybrać wagę opakowania i wypełnić formularz kontaktowy. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia.

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Camel Średni

Co wyróżnia tytoń papierosowy Camel?

Intensywność smaku i aromatu otrzymywana jest dzięki starannie wyselekcjonowanym mieszankom suszonych liści pochodzących z tureckich oraz amerykańskich plantacji. To dzięki szczegółowo opracowanej techniki suszenia i sposobie przechowywania gotowego produktu można cieszyć się doznaniami smakowymi wyczuwalnymi na języku. Najlepszy tytoń to ten, który charakteryzuje się ciemną barwą, odpowiednią gęstością i strukturą – a to właśnie gwarantuje tytoń papierosowy Camel Średni.

Jakie wielkości opakowań tytoniu do papierosów Camel oferujemy?

Korzystając z naszej oferty możesz wybierać spośród opakowań:

  • 1 kg,
  • 2 kg,
  • 3 kg,
  • 4 kg,
  • 5 kg,
  • 6 kg,
  • 7 kg.

Tytoń papierosowy Camel Średni – cena

Wybierając Tani Tytoń 24 możesz zamówić 1 kg produktu już za 75 zł! Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skorzystaj z numeru telefonu umieszczonego na naszej stronie.

Zamów wybrane produkty na tanityton24.pl

Tytoń Camel Średni to doskonały wybór dla osób, które zdecydowanie bardziej cenią sobie samodzielne skręcanie papierosów. Producent zadbał o to, aby mieszanki miały gęstość odpowiednią do nabijania w glizy.

Już teraz poczuj aromat legendarnych papierosów Camel. Wybierając sam tytoń zamiast papierosów możesz oszczędzić nawet  do kilkudziesięciu złotych! Nie czekaj i złóż zamówienie jeszcze dziś.

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław