UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Camel-tytoń-Średni-6kg

Camel tytoń Średni 7kg

Tytoń papierosowy Camel Średni 7kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Camel to starannie wywarzona kompozycja tytoniu, dającą niepowtarzalny smak i aromat, każdego wypalonego papierosa. Jest odpowiednikiem znanych i lubianych papierosów tej samej marki, która króluje na rynku od 1913 roku, z charakterystycznym logiem jednogarbnego wielbłąda. Klasyczny smak tytoniu papierosowego Camel daje przyjemny i lekki posmak, który gości wśród koneserów dobrego smaku.

cena: 594,99zł

Właściwości i cechy

Doskonały smak, starannie wyselekcjonowanych surowców, ucieszy podniebienie każdego miłośnika papierosów. To marka świetnego i wyszukanego smaku, dla koneserów dobrego tytoniu papierosowego, znanego na całym świecie. Średnia zawartość nikotyny pozwala poczuć głębie smaku i aromatu podczas palenia.

Dlaczego warto go kupić?

Dla osób szukających niesamowitych doznań smakowych, tytoń papierosowy Camel będzie idealnym rozwiązaniem. Subtelna kompozycja wyłącznie najwyższej jakości mieszanek odpowiednio wyselekcjonowanych tytoni sprawia, że wyczuwalny smak jest wyrazisty, nie za mocny i bardzo finezyjny.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Przy zakupie Tytoniu papierosowego Camel, warto rozejrzeć się za akcesoriami, które są niezbędne podczas samodzielnego robienia papierosów. Dostępne są gilzy papierosowe, estetyczne i ładnie wyglądające opakowania do gotowych papierosów oraz maszynki zarówno ręczne, jak i elektryczne do samodzielnego nabijania. Wszystkie te rzeczy ułatwią nam zdecydowanie samodzielne wykonanie papierosów w domowym zaciszu.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław