+48 570 918 082 tytonsklep24@gmail.com

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Camel-tytoń-Średni-6kg

Camel tytoń Średni 6kg

Tytoń papierosowy Camel Średni 6kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Najlepiej dobrane i sumiennie wyselekcjonowane mieszanki tytoniu głównie amerykańskiego i tureckiego. Produkowany pod okiem najlepszych specjalistów, drobno krojony idealnie nadaje się do ręcznego robienia papierosów, w domu. Tytoń papierosowy Camel posiada nietuzinkowy smak i przyjemny, lekki aromat, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym miłośnikom palenia. Zasługuję na uznanie za swój subtelny smak, który ucieszy nasze podniebienie.

cena: 450zł

Tytoń papierosowy Camel średni 6 kg – właściwości i cechy?

Tytoń Camel posiada wszystkie potrzebne właściwości, aby zapewnić doskonały i wyszukany smaczek, dobrze wyczuwalnego tytoniu. Średniej mocy nikotyna w nim zawarta, pozwala delektować się subtelnym, nie za mocnym smakiem papierosa.

Tytoń papierosowy Camel średni 6 kg – zalety

Niewątpliwą zaletą jest doskonały smak, który niczym nie odbiega od legendarnych papierosów marki Camel. Chcesz cieszyć się niespotykanym i wyrazistym aromatem, sięgnij po ten tytoń, który łączy w sobie cechy doskonałości i jakości składników. Zapewnia niezapomniane doznania i raczy nasze zmysły swoją doskonałością.

Tytoń papierosowy Camel średni 6 kg – jak powstaje?

Powstaje z surowców najwyższej jakości, po starannym zebraniu i selekcji, pod okiem najlepszych specjalistów. Idealne połączenie składników sprawia, że możemy cieszyć się głębią nietuzinkowego smaku i subtelnego aromatu. Odpowiednio dobrane mieszanki, pozwalają uzyskać idealną intensywność smaku i aromatu oraz cieszyć nasze podniebienie.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław