UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Camel-tytoń-Średni-5kg

Camel tytoń Średni 5kg

Tytoń papierosowy Camel Średni 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

To efektowna mieszanka najwyższej jakości surowców, która pozwala cieszyć się niezapomnianym smakiem i subtelnym aromatem. Tytoń Camel jest szlachetnym odpowiednikiem znanych i lubianych papierosów tej samej marki. Firma ta króluje na rynku światowym od 1913 roku, z charakterystycznym logiem w postaci jednogarbnego wielbłąda, który widoczny jest na opakowaniach tej marki.

cena: 424,99zł

Co to jest?

Świetnej jakości mieszanka tytoniu, która po odpowiedniej obróbce pozwala cieszyć nasze podniebienie niezapomnianym smakiem. Chcesz poczuć niespotykany smaki i wyrazisty aromat, sięgnij po ten właśnie tytoń, który łączy w sobie doskonałej jakości składniki. Idealnie nadaje się do samodzielnego przygotowania papierosów o doskonałej strukturze.

Właściwości i cechy

Wyrazistość i głębia smaku, które da się wyczuć podczas palenia, to nieodłączna cecha tego tytoniu. Prawdziwy entuzjasta odpowiednio wyeksponowanego smaku doceni tytoń papierosowy Camel. Nikotyna zawarta w tytoniu papierosowym jest o średniej mocy, tak aby smak był wyrazisty, ale nie za mocny. Surowce zawarte w tytoniu papierosowym Camel, są wyśmienicie dobrane, aby w pełni cieszyć każdego doskonałym smakiem tytoniu.

Jak powstaje?

Produkują go najlepsi specjaliści, którzy starannie dobierają i mieszają tytoń, aby w pełni oddać niezapomniany smak. Tytoń Camel spełnia wszystkie normy wymagane na całym świecie, odpowiednio zebrany susz, jest następnie oczyszczony i poddany wymaganej obróbce. Powstały z największą starannością tytoń, ze sprawdzonych i najlepszych składników, w całej okazałości oddaje pełny i wyrazisty smak w każdym wypalonym papierosie.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław