UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Camel-tytoń-Średni-4kg

Camel tytoń Średni 4kg

Tytoń papierosowy Camel Średni 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Tytoń papierosowy Camel, po który chętnie sięgają koneserzy dobrego smaku, powstaje z najbardziej wyszukanych mieszanek tytoniu. Selekcja odbywa się pod okiem najlepszych specjalistów, którzy potrafią wydobyć głębię smaku oraz niezwykłego aromatu. Sięgając po tytoń Camel, możemy cieszyć się legendarnym smakiem dobrze nam znanych papierosów marki Camel, z popularnym logiem jednogarbnego wielbłąda na opakowaniu.

cena: 339,99zł

Właściwości i cechy

Wyrazisty smak i subtelny aromat, to doznania, jakie możemy poczuć podczas palenia tytoniu papierosowego Camel. Zawarta w nim eteryczna ilość nikotyny doskonale oddaje głębie smaku i cieszy podniebienie klarownym smakiem. Jednym słowem doskonały kunszt szykownego smaku za niewielką cenę.

Skład

To prostota i efektowne połączenie doskonale wyselekcjonowanych surowców, po odpowiedniej obróbce. Niezwykle doskonała kompozycja tylko i wyłącznie najlepiej dobranych i skomponowanych mieszanek, głównie amerykańskich i tureckich tytoni. Zawiera wyłącznie oczyszczony tytoń, aby wydobyć jego głębię smaku.

Jak powstaje?

Tytoń papierosowy Camel powstaje pod okiem najlepszych specjalistów, którzy dbają o odpowiednią jakość i ilość specjalnych mieszanek do produkcji tytoniu Camel. Zawarte w nim najwyższej jakości surowce, zostały starannie dobrane oraz odpowiednio wymieszane. Gwarantuje to nietuzinkowe doznania, dzięki połączeniu doskonałej jakości składników.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław