UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Camel-tytoń-Średni-3kg

Camel tytoń Średni 3kg

Tytoń papierosowy Camel Średni 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Camel to niepowtarzalny tytoń o średniej mocy nikotyny, zrobiony wyłącznie z wyselekcjonowanych, najlepiej dobranych mieszanek tytoniu. Pozwala nam cieszyć się niepowtarzalnym smakiem każdego dnia, niczym nie odbiegając od znanych papierosów tej samej marki, która działa od 1913 roku na rynku. Charakterystycznym znakiem jest jednogarbny wielbłąd, którego możemy zauważyć na każdym opakowaniu firmy Camel.

cena: 254,99zł

Jak powstaje?

Powstaje zgodnie z najwyższymi normami, odpowiadającymi wymogom, które muszą spełnić najlepsze mieszanki tytoni. To starannie dobrane i odpowiednio wyselekcjonowane mieszanki suszu, które poddane odpowiedniej obróbce pakowane są w paczki o różnych wielkościach. Tylko taki tytoń trafia do miłośników ceniących prawdziwy i niepowtarzalny smak.

Właściwości i cechy

Bogaty w smaku, dający niepowtarzalny aromat tytoń papierosowy, jest wyrazisty, a zarazem wysublimowany w smaku. Odczuwalny delikatny posmak, podczas każdego wypalonego papierosa, to idealna cecha dobrego tytoniu. Niewątpliwą zaletą jest odpowiednio wywarzony smak, który daje delikatne doznania oraz pozwala poczuć jego głębie. To wszystko cechuje tytoń Camel, co zachęca do jego spróbowania.

Zawartość opakowania

Opakowanie tytoniu Camel zawiera wyłącznie najwyższej jakości surowce, które tworzą niepowtarzalną mieszankę o bogatym smaku i aromacie. Specjalnie wyselekcjonowane i odpowiednio dobrane mieszanki, drobno krojonego suszu, idealnie nadają się do samodzielnego przygotowania papierosów.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław