UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Camel tytoń Średni 2kg

Camel tytoń Średni 2kg

Tytoń papierosowy Camel Średni 2kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Tytoń papierosowy Camel to niezwykle starannie dobrane mieszaki tytoniu, które w połączeniu dają niesamowity smak i delikatny aromat. Tytoń ten jest najlepszym odpowiednikiem znanych papierosów marki Camel, która działa od 1913 roku na światowym rynku. Dzięki najlepiej dobranym procesom produkcji jest bardzo wydajny i dłużej pozwala cieszyć się tym doskonałym smakiem.

ia.

cena: 130zł

Właściwości i cechy

Cechuje go duża ilość niezapomnianych doznać smakowych oraz delikatny aromat, ponieważ  zawiera tytoń o średniej mocy, wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych mieszanek suszu. Dzięki swojej idealnej strukturze oraz starannie i drobno pokrojonej mieszance, idealnie nadaje się do samodzielnego kręcenia papierosów. W skład tytoniu Camel wchodzą wyłącznie odpowiednio dobrane składniki, świetnie wyszukanych mieszanek tytoniu.

Zawartość nikotyny

Nikotyna zawarta w tytoniu papierosowym Camel jest średniej mocy, co powoduje odpowiednio wysublimowany smak, napełniony intensywnością i aromatem. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom i proporcjom, możemy cieszyć się jego delikatnością, a zarazem intensywnością smaku i aromatu.

Zalety

Niewątpliwą zaletą jest fakt, że możemy cieszyć się doskonałym smakiem za niewielką cenę, niczym nieodbiegającym od oryginału papierosów tej samej marki. Drobno krojony susz idealnie sprawdza się podczas samodzielnego nabijania tytoniu w gilzy. Jesteś miłośnikiem dobrego, wysublimowanego smaku, to tytoń papierosowy Camel spełni Twoje oczekiwania w 100%.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław