UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń camel średni

Camel tytoń Średni 1kg

Tytoń papierosowy Camel Średni 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

To zastosowanie najwyższej jakości surowców, które gwarantują niesamowicie bogaty smak o średniej mocy tytoniu. Starannie wywarzona kompozycja mieszanek suszu sprawia, że można zachwycić się jej lekkością oraz idealnie dobranym smakiem. Tytoń Camel ma bardzo wyraźny i intensywny smak, a zarazem średnia moc tytoniu gwarantuje wysublimowane i delikatne doznania.

cena: 84,99zł

Tytoń papierosowy Camel średni 1 kg – co to jest?

To przede wszystkim starannie dobrane mieszanki tytoni, które pozwolą cieszyć się głębią smaku i aromatu wypalanego papierosa. Cechuje go przede wszystkim wyjątkowy smak i delikatne, a zarazem wyraziste doznania, które dają moc wrażeń. Niczym nie odbiegają od popularnych papierosów tej samej marki.

Tytoń papierosowy Camel średni 1 kg – zawartość nikotyny

Nikotyna zawarta w tytoniu papierosowym Camel ma średnią moc, co daje wyrazisty i intensywny smak o subtelnym doznaniu. Odpowiednio wyselekcjonowane mieszanki, idealnie dobrane zapewniają wywarzony smak wyrażony w każdym papierosie. Odpowiednia ilość nikotyny sprawia, że czuć tę wyrazistość i delikatność podczas palenia.

Tytoń papierosowy Camel średni 1 kg – dlaczego warto go kupić?

Ceniony jest przede wszystkim za bogaty smak doznań, jakie jesteśmy w stanie poczuć podczas wypalanego papierosa. Idealne wyselekcjonowanie tytoni sprawia, że możemy poczuć jego pełny, wyrazisty i mocny smak, który spełni wymagania tych najbardziej wymagających sympatyków popularnego dymka.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław