Tytoń papierosowy Camel Mocny

Legendarna marka powraca! Tytoń papierosowy Camel Mocny to wyrób powstający wyłącznie na bazie starannie wyselekcjonowanych gatunków roślin i ich liści. To dzięki temu powstaje produkt o doskonałej intensywności. 

Camel Mocny to tytoń, który zapewnia wyrazisty smak i aromat, a to wszystko za sprawą wydobycia naturalnej słodyczy orzechów wyczuwalnej na języku. Sięgnij po nasze produkty dostępne w opakowaniach o zróżnicowanej pojemności. Załóż zamówienia w kilku prostych krokach wprost do Twojego domu.

Zapraszam do zakupu najwyższej jakości Tytoniu!
Zamówienia prosimy składać telefonicznie na nasz numer  +48 570 918 082 lub klikając ZAMÓW przy produkcie. 

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Camel Mocny

tytoń-papierosowy-camel-mocny-7kg

Camel tytoń Mocny 7kg

cena: 594,99zł

Czym charakteryzuje się Camel Mocny – tytoń papierosowy do produkcji własnych wyrobów

Unikalna mieszanka pochodząca z tureckich i amerykańskich plantacji pozwoli Ci cieszyć się wyrazistym smakiem tytoniu, który od zawsze był znakiem rozpoznawczym marki Camel. Docenią go wszyscy entuzjaści skręcania papierosów. Dzięki sypkiej strukturze i odpowiedniej wilgotności, tytoń nadaje się do nabijania w gilzy.

Producent zadbał o to, aby tytoń powstawał w najlepszych warunkach i był szczelnie przechowywany. W efekcie powstały cienko cięte suszone liście o idealnej ciemnej barwie i intensywnym aromacie.

Tytoń papierosowy Camel Mocny dostępny w dużych opakowaniach

W ofercie Tani Tytoń 24 możesz wybierać spośród kilku opakowań:

  • 1 kg,
  • 2 kg,
  • 3 kg,
  • 4 kg,
  • 5 kg,
  • 6 kg,
  • 7 kg.

Ile kosztuje tytoń papierosowy Camel Mocny? Cena

Cena tytoniu zależy od pojemności opakowania – produkt dostępny już od 75 zł za 1 kg! Gwarantujemy szybką realizację zamówienia.  

Wybierz tytoń papierosowy Camel i przejdź do zamówienia

Tytoń Camel to doskonała propozycja dla osób, które cenią prawdziwy i intensywny smak papierosów. Połączenie wysokiej jakości mieszanek suszonych liści tytoniu oddaje niepowtarzalny aromat. Camel Mocny to ukłon w stronę osób, które preferują wyrazistość wyczuwalną na języku.

Wypróbuj już dziś! Złóż zamówienie i ciesz się mocą tytoniu Camel.

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław