UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń-papierosowy-camel-mocny-7kg

Camel tytoń Mocny 7kg

Tytoń papierosowy Camel Mocny 7kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

To przede wszystkim wyszukany smak wyrazistego papierosa, o niepowtarzalnym aromacie, niczym nieodbiegającego od papierosów tej samej marki. Tytoń ten to specjalnie dobrane i odpowiednio wyselekcjonowane mieszanki o niepodważalnym smaku i wyrazistym aromacie. Nawet najbardziej wymagający koneserzy polubią ten smak i z przyjemnością sięgną po kolejnego papierosa.

cena: 594,99zł

Właściwości i cechy

Właściwości tego tytoniu to przede wszystkim głębia smaku i intensywność aromatu, wydobywająca się z dymu papierosowego. Cechuje go duża zawartość nikotyny, dzięki której poczujemy niezwykłą moc i autentyczny smak tytoniu Camel odpowiadający papierosom tej samej marki.

Jak powstaje?

Tytoń ten powstaje zgodnie z najwyższymi normami przyjętymi na całym świecie, tylko ze sprawdzonych i odpowiednio dobranych mieszanek tytoniu. Pod okiem specjalistów odpowiednio dobrane i wywarzone mieszanki suszu, są drobno krojone, oczyszczane i pakowane w różnej wielkości paczki.

Dlaczego warto kupić?

Przede wszystkim cena to odpowiedni argument przemawiający za kupnem tego tytoniu, a co za tym idzie pewny i oryginalny smak każdego spalonego papierosa. Tytoń Camel oddaje pełny smak papierosów tej samej marki. Odpowiednio drobno krojony tytoń, doskonale nadaje się do samodzielnego nabijania papierosów, w domowym zaciszu.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław