UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń-papierosowy-camel-mocny-6kg

Camel tytoń Mocny 6kg

Tytoń papierosowy Camel Mocny 6kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

To odpowiednik dobrze znanych i lubianych papierosów marki Camel, która zaistniała na rynku już w 1913 roku. Charakterystycznym emblematem tej marki zdecydowanie jest jednogarbny wielbłąd, doskonale widoczny na opakowaniu. Tytoń ten doskonale oddaje bogaty smak, który kryje w sobie, dzięki odpowiednio dobranym mieszankom tytoniu głównie amerykańskiego i tureckiego.

cena: 509,99zł

Co to jest?

Odpowiedź znajdziemy w jego smaku, już po pierwszym zaciągnięciu możemy poczuć tą starannie dobraną mieszankę tytoni, która daje wyrazisty smak i aromat. Wszystko to za sprawą wysokiej jakości tytoni, drobno krojonych i poddanych odpowiedniej obróbce. Doskonale odzwierciedlają smak oryginalnych papierosów tej samej marki.

Właściwości i cechy

Za sprawą doskonałych jakości mieszanek, zawartych w tytoniu Camel, odpowiednio i drobno pokrojonych, nadaje się do samodzielnego nabijania papierosów w domu. Duże znaczenie w wyborze odpowiedniego tytoniu ma także jego wyrazistość i moc, obie te cechy znajdziemy w tytoniu Camel, podczas każdego zaciągnięcia.

Jak powstaje?

Powstaje ze starannie dobranych i wyselekcjonowanych tytoni, zgodnie z najwyżej przyjętymi normami, w sterylnych warunkach, spełniających wymagane normy. Potrafi  zaspokoić potrzeby największego smakosza dobrego i mocnego smaku. Tytoń Camel tworzony z pasją, pod okiem najlepszych specjalistów spełni Twoje mocne oczekiwania względem smaku i aromatu.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław