UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń camel mocny

Camel tytoń Mocny 5kg

Tytoń papierosowy Camel Mocny 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

To najlepszy wybór dla smakoszy lubiących mocny i wyrazisty smak, z dobrze wyczuwalnym aromatem. Dzięki niezwykle starannemu połączeniu najlepszych, odpowiednio dobranych mieszanek tytoniu, możemy cieszyć się głębią smaku i rozkoszować się zmysłowym aromatem. Tytoń ten w całości oddaje niepodważalny smak oryginalnych papierosów tej samej marki, która istnieje na rynku od 1913 roku.

cena: 424,99zł

Co to jest?

Tytoń papierosowy Camel jest mieszanką tytoni najwyższej klasy, odpowiednio wyselekcjonowaną, idealnie wywarzoną i dobraną, tak aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających palaczy. Doskonale nadaje się dla osób lubiących wywarzone połączenie mocnego i wyrazistego smaku, delikatnie muskającego nasze podniebienie.

Właściwości i cechy

Najwyższa zawartość nikotyny, będącej doskonałym dodatkiem uzupełniającym głębie niepowtarzalnego smaku, w całej okazałości charakteryzuje tytoń Camel. Zawiera tylko i wyłącznie sprawdzone oraz najlepszej jakości dobrane mieszanki tytoniu. Jeżeli oczekujesz wyrazistego i mocnego smaku, to tytoń Camel sprawdzi się idealnie.

Zawartość opakowania

Opakowanie zawiera wyłącznie sprawdzone i odpowiednio wysegregowane mieszanki drobno pokrojonego tytoniu najwyższej jakości, z dużą zawartością nikotyny. Tak starannie wyselekcjonowany, odpowiednio wybrany susz nadaje się do samodzielnego przygotowania papierosów w domowym zaciszu.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław