UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń-papierosowy-camel-mocny-4kg

Camel tytoń Mocny 4kg

Tytoń papierosowy Camel Mocny 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

To zdecydowanie konkretny oraz wyrazisty smak, uzyskany z najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych mieszanek tytoniu. Drobno krojony tytoń doskonale nadaje się do nabijania w tutki, za pomocą ręcznych, jak i elektrycznych maszynek do robienia papierosów. Jego prawdziwy smak i zniewalający aromat przyciągnie niejednego konesera papierosów.

cena: 339,99zł

Właściwości i cechy

Cechą charakterystyczną tytoniu Camel, jest wyrazisty i mocny smak, dający przyjemność z każdego wypalonego papierosa. Zawartość opakowania to najwyższej jakości, staranie skomponowane mieszanki tytoniu o niepowtarzalnym smaku. Duża zawartość nikotyny pozwala dogłębnie poczuć ten mocny, a zarazem wywarzony smak.

Jak powstaje?

Odpowiednio zebrane, poddane obróbce, najwyższej klasy mieszanki tytoniu zwanej American Blend, sprawiają, że tytoń Camel ma oryginalny i niepowtarzalny smak. Pod okiem najlepszych specjalistów powstaje wysokiej klasy, czysty, wolny od wszelkich patyków i nieczystości tytoń. Produkowany w najlepszych warunkach odpowiadającym najwyższym normom, aby sprostać najbardziej wymagającym smakoszom. Miłośnicy palenia wybierają ten właśnie tytoń, aby poczuć jego głębię smaku i subtelność aromatu.

Zalety

Niepodważalną zaletą jest oryginalność tytoniu Camel, który w swoim smaku idealnie odzwierciedla głębię oryginalnych papierosów tej samej marki. Najwyższa jakość suszu i idealne dopasowanie mieszanek tytoniu powoduje jego wyjątkowość, która przemawia za jego zakupem.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław