UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń-papierosowy-camel-mocny-3kg

Camel tytoń Mocny 3kg

Tytoń papierosowy Camel Mocny 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Połączenie dobrego, a zarazem mocnego i intensywnego smaku oraz aromatu doskonale charakteryzuje ten tytoń. Idealnie oddaje on smak legendarnych papierosów marki Camel produkowanych przez koncern tytoniowy Japan Tobacco International. Gwarancją dobrego smaku jest tutaj połączenie doskonałej jakości tytoniu, powstałego z najwyższej jakości mieszanek zwanych American Blend.

cena: 254,99zł

Właściwości i cechy

Pozwala cieszyć się swoim wyrazistym smakiem, oddając nieskazitelny smak papierosów marki Camel. Cechuje się dużą zawartością nikotyny, co powoduje mocny smak i wyjątkowe doznania, który spełni najbardziej wygórowane oczekiwania koneserów dobrego smaku. Każdy oczekuje czegoś innego od swojej ulubionej marki, jeżeli natomiast lubisz mocny, intensywny smak na pewno przypadnie Ci ona do gustu i spełni Twoje oczekiwania.

Od czego zależy jego cena?

U nas cena zależy tylko i wyłącznie od ilości kilogramów w danej paczce, natomiast jakość i wyszukany smak zawarty jest w każdym opakowaniu naszego tytoniu. Kompozycja najwyższej klasy mieszanek suszu, drobno krojonych są warte ceny, jaką musimy za nią zapłacić.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Przy zakupie Tytoniu papierosowego Camel, warto rozejrzeć się za akcesoriami, które są niezbędne podczas samodzielnego robienia papierosów. Dostępne są gilzy papierosowe, estetyczne i ładnie wyglądające opakowania do gotowych papierosów oraz maszynki zarówno ręczne, jak i elektryczne do samodzielnego nabijania.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław