UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Camel tytoń Mocny 2kg

Tytoń papierosowy Camel mocny 2kg

Tytoń papierosowy Camel mocny 2kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

To niezwykła kompozycja najwyższej jakości mieszanek tytoniu tureckiego oraz amerykańskiego, która daje mocno wyczuwalny smak oraz niesamowicie delikatny aromat. Uzyskanie niepowtarzalnej głębi smaku możliwe jest dzięki bardzo drobnemu pokrojeniu liści tytoni. Produkowany dzisiaj tytoń Camel jest odpowiednikiem papierosów tej samej marki, która od 1913 roku zaistniała na świecie.

cena: 130zł

Właściwości i cechy

Wyjątkowa kombinacja starannie dobranych mieszanek tytoniu, drobno krojonych cechuje się głębią smaku i intensywnością aromatu. Miłośnicy lubiący połączenie oryginalnego i wyrazistego smaku, zdecydowanie znajdą go w tytoniu Camel, który odzwierciedla smak papierosów tej samej marki. Autentyczny smak w nowej odsłonie zadowoli najbardziej wymagającego konesera.

Skład

W składzie zawarte są wyłącznie starannie dobrane i odpowiednio wyselekcjonowane mieszanki tytoniu głównie tureckiego i amerykańskiego. Najwyższej klasy cienko pokrojony susz idealnie sprawdzi się w samodzielnym nabijaniu papierosów. A odpowiedni poziom wysuszenia sprawia, że jest on jeszcze bardziej wydajny, dzięki czemu dłużej będzie rozpieszczał podniebienie smakosza lubiącego dobry smak.

Dlaczego warto go kupić?

Dobry, wyrazisty i mocny smak jest charakterystyczny dla tytoniu Camel, łączy w sobie te cechy, które zadowolą najbardziej wymagającego pasjonata. Połączenie wysublimowanego smaku i aromatu sprawi, że choć na chwilę, oddasz się chwili zapomnienia. Cena, smak i jakość jest nieodzownym elementem tytoniu Camel, który rozpieści podniebienie i zmysły konesera wyszukanego smaku.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław