UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń camel mocny

Camel tytoń Mocny 1kg

Tytoń papierosowy Camel Mocny 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Tytoń papierosowy Camel to idealne połączenie intensywnych doznań wysublimowanego smaku i niezwykłego aromatu. Powstaje z najlepszych mieszanek tytoniu, co gwarantuje mocne i aromatyczne doznania. Tytoń Camel idealnie odzwierciedla smak klasycznych papierosów tej samej marki produkowanych przez koncern tytoniowy Japan Tobacco International. Ich historia sięga 1913 roku, kiedy do sprzedaży weszły papierosy Camel z jednogarbnym wielbłądem, który jest na każdym opakowaniu.

cena: 84,99zł

Jak powstaje?

To połączenie wyłącznie najlepszych jakości odmian tytoniu, głównie tureckiego i amerykańskiego, dokładnie wyselekcjonowanych, pod okiem najlepszych specjalistów, które przyciągają swoim wyrazistym i unikatowym smakiem. Doskonale oddają smak klasycznych papierosów marki Camel, która zaistniała na rynku w 1913 roku.

Zawartość nikotyny

Wyrazisty i mocno wyczuwalny smak możemy poczuć dzięki wysokiej zawartości nikotyny, pochodzącej z najlepszej jakości suszu. Doskonałe połączenie mieszanek tytoniu daje nam odpowiednio wyważony, niezwykle wysublimowany smak i niepowtarzalny aromat. Swoją intensywnością i głębią smaku zadowoli każdego konesera mocnych wrażeń

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Podczas zakupu warto zaopatrzyć się w gilzy papierosowe oraz ręczną lub elektryczną maszynkę do samodzielnego nabijania papierosów. W ofercie dostępne są także niezbędne opakowania na papierosy, gdzie będą odpowiednio zabezpieczone przed zgnieceniem i zapewnią estetyczny wygląd.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław