Tytoń papierosowy Camel Light

Tytoń papierosowy Camel Light to produkt idealny dla osób, które nie przepadają za silnymi aromatami i wyrazistym smakiem. Lekkość wyczuwalna na języku otrzymywana jest dzięki specjalnie wyselekcjonowanym odmianom tytoniu, które po ususzeniu charakteryzują się lżejszym od pozostałych gatunków liści aromatem. Pomimo tego, palacze mogą liczyć na naturalny, głęboki i harmonijny smak.

Sięgnij po wybrane produkty zamknięte w opakowaniach o zróżnicowanej pojemności. Złóż zamówienie za pośrednictwem formularza lub skontaktuj się z nami telefonicznie +48 570 918 082.

UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Camel Light

tytoń-camel-light-7kg

Camel tytoń Light 7kg

cena: 594,99zł

Czym charakteryzuje się tytoń papierosowy Camel Light?

Za jakością produktu przemawia fakt, że tytoń Camel powstaje wyłącznie z wyselekcjonowanych odmian roślin, a obróbka surowca i jego przechowywanie jest zgodne z najwyższymi standardami jakości. Nieodpowiednia wilgotność i spora ilość zanieczyszczeń może być przyczyną występowania dużej ilości dymu i szybkiego palenia się tytoniu. Dlatego też Camel od początku istnienia zoptymalizował proces produkcyjny w taki sposób, aby mieć pewność, że do klientów trafia susz oczyszczony, odgrzybiony i drobno pocięty – jednym słowem idealny.

Do uzyskania najwyższej jakości tytoniu producent korzysta z gatunków rosnących m.in. na plantacjach w Turcji i Ameryce.

Jakie opakowania tytoniu Camel Light masz do wyboru?

W ofercie tanityton24.pl znajdziesz opakowania mieszczące od 1kg do nawet 7 kg produktu. Wybierz wagę i kliknij „Zamów”.

Tytoń papierosowy Camel Light – Cena

Tytoń Camel Light dostępny jest w przedziale cenowym od 75 do 525 zł – cena zależy od wagi produktu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skorzystaj z formularza online lub skontaktuj się z nami, wybierając numer podany na górze strony.

Zamów tytoń Camel Light i ciesz się przyjemnym aromatem i lekkim smakiem

Wysoka jakość i niska cena? Tani Tytoń 24 przygotował ofertę, z której musisz skorzystać! Jeśli należysz do miłośników własnoręcznego skręcania papierosów, z pewnością znajdziesz u nas to, czego szukasz. Zamów tytoń Camel Light już teraz i ciesz się z ekspresowej przesyłki do domu.

Poczuj legendarny smak i aromat papierosów Camel.

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław