UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń-camel-light-7kg

Camel tytoń Light 7kg

Tytoń papierosowy Camel Light 7kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Jest doskonałym odpowiednikiem oryginalnych papierosów, marki Camel, które znane są na całym świecie. Marka ta zaistniałą na rynku w 1913 roku i do dzisiaj cieszy się popularnością, z charakterystycznym logiem w postaci jednogarbnego wielbłąda. Dzisiaj tytoń papierosowy Camel odzwierciedla doskonały smak i ceniony aromat, którym możemy się delektować za niewielką cenę.

cena: 594,99zł

Zalety

Główną zaletą przemawiającą za degustacją tytoniu Camel jest jego bogaty, wyrazisty smak i lekko słodkawy aromat. Również cena jest adekwatna do jakości, z jakiej wykonany jest tytoń. Zawarte w nim najlepszej jakości, idealnie skomponowane mieszanki, cieszą podniebienie każdego smakosza subtelnego smaczku.

Od czego zależy jego cena?

Cena uzależniona jest zawsze od ilości kilogramów w każdej paczce. Najwyższej klasy surowce, idealnie skomponowane, znajdują się w każdej paczce tytoniu Camel. Niezależnie jaką porcję wybierzemy, zawsze dostaniemy towar najwyższej jakości, adekwatny do ceny, spełniający wymagania nawet tych najbardziej wymagających smakoszy.

Dlaczego warto kupić?

Podsumowując, warto wspomnieć o najwyższej jakości surowców, świetnie dopasowanych składnikach jasnego suszu, które oddają w całości swój bogaty smak i wyrazisty aromat. Doznania, jakie poczujemy w trakcie palenia, na długo zostaną w naszej głowie i z chęcią sięgniemy po kolejnego papierosa. Doskonały dla miłośników delikatnych wrażeń, o niskiej zawartości nikotyny i nietuzinkowym smaku.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław