UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń-camel-light-6kg

Camel tytoń Light 6kg

Tytoń papierosowy Camel Light 6kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Lekka i delikatna mieszanka tytoni powoduje, aksamitny i subtelny smak, co jest charakterystyczne dla tytoniu Camel. W swoim składzie zawiera wyłącznie odpowiednio wyselekcjonowane jasne mieszanki suszu o aromatycznym zapachu i wyrazistym, a zarazem lekkim smaku. Zapewnia bogaty, pełen doznań smak oraz słodkawy aromat. Jest doskonałym odpowiednikiem papierosów, tej samej marki.   

cena: 509,99zł

Dlaczego warto kupić?

Najwyższa jakość surowców, doskonale dopasowane składniki, dające wyjątkowy i pełen smak doznań. To cechy, które idealnie odpowiadają na pytanie, dlaczego warto sięgnąć po tytoń Camel. Cena także kusi, aby zanurzyć się w smaku tego tytoniu l i rozkoszować się jego głębią. Doskonały dla miłośników delikatnych wrażeń, o niskiej zawartości nikotyny i nietuzinkowym smaku.

Zawartość opakowania

W opakowaniu zawarte są mieszanki tytoniu głównie amerykańskiego i tureckiego, najwyższej jakości. Tylko i wyłącznie odpowiednio zebrany, poddany obróbce i doskonale wyselekcjonowany jasny susz, może znaleźć się w paczkach z naszym tytoniem. Swoją znakomitą strukturą, nadaje się do samodzielnego nabijania papierosów, aby za niewielką cenę cieszyć się z doskonałego smaku.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) przy zakupie?

Aby samodzielnie przygotować papierosy, potrzebne są niezbędne akcesoria. Przede wszystkim gilzy papierosowe, w które nabijamy zakupiony tytoń. Maszynki zarówno ręczna, jak i elektryczna będzie odpowiednia dla tytoniu Camel. Na samym końcu możemy pomyśleć, w co zapakować nasze papierosy, aby ich nie uszkodzić, czy połamać. Na rynku dostępne są papierośnice oraz efektownie wyglądające pudełka, w różne wzory, w których możemy przechować nasze własnoręcznie zrobione papierosy.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław