UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń-camel-light-5kg

Camel tytoń Light 5kg

Tytoń papierosowy Camel Light 5kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Camel to marka, która istnieje na rynku światowym od 1913 roku, cieszy się dużą popularnością, doceniana za wyrazisty smak i lekko słodkawy aromat. Dzisiaj możemy cieszyć się tym delikatnym smakiem, kupując tytoń papierosowy Camel, który idealnie oddaje wszystkie wartości, które posiadają papierosy tej samej marki. Za niewielką cenę możemy poczuć oryginalny smak o bogatym wnętrzu i wyrazistym aromacie.

cena: 424,99zł

Właściwości i cechy

Subtelność, wyrazistość, lekkość to tylko nieliczne cechy tytoniu Camel, który jest cenioną marką na całym świecie. Doceniany za wysokiej jakości składniki zawarte w suszu, starannie wyselekcjonowane, poddane obróbce. Odczuwalny delikatny posmak, podczas każdego wypalonego papierosa, to idealna cecha dobrego tytoniu. Niewątpliwą zaletą jest odpowiednio wywarzony smak, który daje delikatne doznania oraz pozwala poczuć jego głębie.

Jak powstaje?

Starannie zebrane, najwyższej jakości mieszanki, poddawane są odpowiedniej selekcji i obróbce. Oryginalny, lekki i wysublimowany smak uzyskany jest z idealnie dobranych tytoni, głównie amerykańskiego i tureckiego. Wszystkie procesy zachodzą pod okiem specjalistów, aby w 100% wydobyć głębie oryginalnego smaku i lekko słodkawego aromatu. Taka procedura pozwala dopiero dopuścić tytoń Camel do zapakowania i przekazania klientowi, aby mógł cieszyć się jego nieocenionym smakiem.

Od czego zależy jego cena?

Cena tytoniu uzależniona jest wyłącznie od jej ilości kilogramów w danej paczce, natomiast jakość najwyższej klasy surowców oraz smak znajdziemy w każdej paczce, niezależnie od ilości kilogramów. Doskonała kompozycja najwyższej klasy mieszanek suszu, drobno krojonych są warte ceny, jaką musimy za nią zapłacić.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław