UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń camel light 4kg

Camel tytoń Light 4kg

Tytoń papierosowy Camel Light 4kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Oryginalna lekkość i delikatność smaku wyróżnia tytoń Camel, jego subtelny aromat unosi się w dymie wypalanego papierosa. Zawiera w składzie głównie mieszanki tytoni amerykańskiego i tureckiego, które starannie dobrane tworzą połączenie intensywnych doznań wysublimowanego smaku i niezwykłego aromatu. Doskonale odzwierciedla smak klasycznych papierosów tej samej marki produkowanych przez koncern tytoniowy Japan Tobacco International, który od 1913 roku istnieje na rynku.

cena: 84,99zł

Właściwości i cechy

Lekki, subtelny i delikatny, to cechy, które odzwierciedlają klasyczny smak tytoniu Camel. Każde pociągnięcie papierosa to niesamowicie, wyrazisty smak oraz wysublimowany aromat. Cechuje się niską zawartością nikotyny, przez co zaliczany jest do grupy słabych tytoni. Doskonale nadaje się dla osób ceniących lekkość i delikatność w wypalanym papierosie.

Zalety

Ogromną zaletą zdecydowanie jest to, że możemy się cieszyć oryginalnym smakiem za niewielką cenę. Tytoń Camel oddaje smak oryginalnych papierosów tej samej marki. Drobno krojony susz, z idealnie wyrobioną strukturą ucieszy miłośnika dobrego smaku i nietuzinkowego aromatu. Idealna małą wilgotność sprawia, że jest on bardziej wydajny i nadaje się do samodzielnego nabijania papierosów.

Zawartość nikotyny

Jest tytoniem o niskiej zawartości nikotyny, w swoim składzie, co powoduje jego lekki smak i subtelny aromat. Należy do grupy tytoni o niskiej mocy, dzięki czemu nie czuć mocnego smaku przy zaciągnięciu się dymnikiem. Idealnie sprawdzi się dla osób lubiących wysublimowany, delikatny, ale wciąż wyrazisty smak papierosa.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław