UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń-camel-light-3kg

Camel tytoń Light 3kg

Tytoń papierosowy Camel Light 3kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Zaliczany do grupy słabych tytoni o niskiej zawartości nikotyny, dzięki czemu możemy się cieszyć delikatną mocą oraz małą wilgotnością. Zawarta w nim delikatna i lekka mieszanka suszu, powoduje jego subtelny i aksamitny smak o wyrazistym słodkawym aromacie. Idealne połączenie starannie wybranych mieszanek tytoni, dokładnie wyselekcjonowanych oddają lekki i delikatny posmak.

cena: 84,99zł

Zalety

Niewątpliwą zaletą tego tytoniu jest jego niepodważalna jakość, w stosunku do ceny. Świetnie wyszukane, odpowiednio dopasowane mieszanki, sprawiają radość z każdego wypalonego papierosa. Subtelność smaku, która unosi się w dymie papierosowym, powoduje, że chętnie sięgamy po tytoń Camel. Drobno krojony o małej wilgotności idealnie nadaje się do samodzielnego przygotowania papierosów.

Jak powstaje?

Doskonałe jakości odmian nazywanych American Blend, starannie wyselekcjonowanych przez najlepszych specjalistów. Poddanych odpowiedniej obróbce, oczyszczonych o odpowiedniej wilgotności, zapakowane w kilku kilogramowe paczki. Gwarancją dobrego smaku, jest połączenie wysokiej jakości tytoniu odpowiednio wcześniej przygotowanych mieszanek suszu.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) podczas zakupu?

Aby samodzielnie przygotować papierosa, nie wystarczy tylko kupno dobrego tytoniu. Niezbędne przy takim procesie jest dodatkowy zakup gilz, potrzebnych do nabicia gotowego tytoniu, maszynki ręcznej lub elektrycznej. Warto również zaopatrzyć się w ładnie wyglądające opakowania na gotowe papierosy bądź metalowe papierośnice, które ładnie się prezentują.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław