UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń-camel-light-2kg

Camel tytoń Light 2kg

Tytoń papierosowy Camel Light 2kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

To wyjątkowa mieszanka najlepiej wyselekcjonowanych jasnych tytoni, o lekkim i delikatnym smaku. Idealny dla koneserów wysublimowanego gustu, o niewielkiej wilgotności, dzięki czemu jest super wydajny. Tytoń Camel odzwierciedla smak oryginalnych papierosów tej samej marki, która znana jest na rynku o 1913 roku. Lekkość i delikatność sprawia, że zaspokoi podniebienia najbardziej wymagających smakoszy.

cena: 84,99zł

Właściwości i cechy

Oryginalny, lekki smak z subtelnym aromatem, odpowiednio wywarzony i delikatny, to cechy tytoniu Camel. Niezwykłą subtelność możemy poczuć dzięki małej ilości nikotyny, zaliczając go do grupy słabych tytoni. Łatwo rozpoznawalny, charakterystyczny lekki smak, zadowoli niejednego miłośnika palenia. Harmonijne połączenie dokładnie wyselekcjonowanych mieszanek tytoni sprawia, że podczas palenia możemy rozkoszować się ekspresyjnym i wywarzonym smakiem.

Skład

W skład tytoniu Camel wchodzą wyłącznie najwyższej jakości, odpowiednio wyselekcjonowane jasne tytonie o niepowtarzalnym aromacie. Zebrane pod okiem doświadczonych ekspertów, którzy odpowiednio dobierają i selekcjonują mieszanki tytoni. Niska wartość nikotyny powoduje jeszcze bardziej subtelny posmak i delikatny aromat.

Od czego zależy cena?

Cena tytoniu Camel uzależniona jest od zawartych kilogramów w każdej paczce, która zawiera mieszanki jasnego suszu o najlepszych właściwościach i aromatach. Dostępne u nas paczki zawierają od 1 kg do 7 kg tytoniu, odpowiednio dobranych i wyselekcjonowanych, aby cieszyć swoim subtelnym i delikatnym smakiem.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław