UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

tytoń camel light

Camel tytoń Light 1kg

Tytoń papierosowy Camel Light 1kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Posiada w swoim składzie lekką i delikatną mieszankę tytoni, co sprawia, że jego smak jest subtelny i aksamitny. Niezwykłe połączenie najlepiej dobranych, dokładnie wyselekcjonowanych jasnych i aromatycznych tytoni, sprawia, że ci, którzy cenią lekki i delikatny smak, chętnie sięgają po tytoń Camel. Ma niewielką wilgotność, dzięki czemu jest bardzo wydajny i idealnie nadaje się do samodzielnego kręcenia papierosów.

cena: 84,99zł

Właściwości i cechy

Charakterystyczne dla tytoniu Camel jest drobno krojony susz, który posiada niewielką wilgotność, przez co jest bardzo wydajny. Ta wyjątkowa mieszanka lekkich i delikatnych tytoni pozwala cieszyć się niezwykłym smakiem i subtelnym aromatem. Niewielka ilość nikotyny powoduje, że czujemy lekkość i delikatny smak.

Zalety

Niewątpliwą zaletą jest smak tytoniu Camel, który w niczym nie odbiega od oryginalnych papierosów tej samej marki. Wyprodukowany jest wyłącznie z najwyższej jakości wyselekcjonowanych jasnych tytoni, starannie dobranych liści złocistego suszu. Cieszy podniebienie swoim subtelnym smakiem oraz delikatnym aromatem. Jego drobno pokrojone liście oraz mała wilgotność tworzą idealną strukturę do samodzielnego przygotowania papierosów.

O czym należy pamiętać (opis akcesoriów) podczas zakupu?

Przy zakupie tytoniu Camel warto zaopatrzyć się w akcesoria przydatne do samodzielnego kręcenia papierosów. Na rynku dostępne są gilzy, różnego rodzaju maszynki ręczne oraz elektryczne do nabijania papierosów, jak również estetycznie wyglądające pudełka, gdzie możemy przechowywać przygotowane papierosy.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław