UWAGA!
Zgodnie z ustawa dotycząca wyrobów tytoniowych zakazuje się sprzedaży oraz udostępniania produktów tytoniowych osoba poniżej 18 roku życia! Zakazuje się również kupowania przez osoby pełnoletnie i udostępniania nieletnim, aż 70%  uzależnionych osób popada w nałóg przed ukończeniem pełnoletności .

Tytoń papierosowy Marlboro Mocny 2 kg

Marlboro tytoń Mocny 2kg

Tytoń papierosowy Marlboro Mocny 2kg

OPIS I SZCZEGÓŁY

Mocny, wyrazisty smak i głęboki aromat idealnie oddaje cechy dobrego tytoniu, jakim jest Marlboro. Dokładnie wyselekcjonowany, odpowiednio oczyszczony tytoń, wyłącznie z najlepszych mieszanek suszu o głębokim i oryginalnym smaku. Jego cienko krojone nitki, o doskonałej strukturze z łatwością nabijają się w papierowe gilzy, bardzo wydajny w przystępnej cenie.

cena: 169,99zł

Jak powstaje?

Starannie zebrane, doskonale wyszukane mieszanki liści tytoniu, o idealnej strukturze, spełniające wszelkie wymagane normy. Tytoń Marlboro tworzony jest z pasją pod okiem najlepszych fachowców. Dobrze oczyszczony z wszelkich zanieczyszczeń, poddany odpowiedniej obróbce, zapakowany w paczki, które odpowiednio zatrzymują wszystkie właściwości.

Właściwości i cechy

Najlepsza jakość tytoniu, o wysokiej zawartości nikotyny, doskonale oddaje głębie niepowtarzalnego smaku, z wyraźnie wyczuwalnymi czekoladowymi nutami. Wyrazistość i duża moc to cechy dobrego tytoniu, idealny dla miłośników mocnych wrażeń. Doskonale nadaje się do ręcznego robienia papierosów, z zachowaniem oryginalnego smaku.

Dlaczego warto go kupić?

Chyba do marki, która jest dobrze znana i lubiana przez miłośników palenia, nie trzeba zbytnio przekonywać? Tutaj gwarancją jakości jest cena, która idzie w parze z oryginalnością. Zwolennicy orzeźwiającego i wyrazistego smaku wybierają zdecydowanie tytoń Marlboro, który świetnie sprawdza się podczas samodzielnego robienia papierosów i jest bardzo wydajny.

Inne produkty z tej kategorii

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akcesoria

Gilzy papierosowe

Paczki i opakowania papierosowe

Maszynki

Nasze marki

Co klienci mówią o jakości tytoniu?

Kupuję ten tytoń od kilku miesięcy i jest na prawdę godny polecenia!

Mariusz

Świetny tytoń, czysty, bez śmieci. Bardzo polecam !

Jarosław